Напевно, це найпопулярніше питання. Якщо Вам хтось називав точну вартість без виїзду на об’єкт, замірів і прорахунку докладного кошторису, то швидше за все, це просто-напросто “халтурники”, які і не збираються робити ремонт якісно, ​​а просто називають середню ціну, для того, щоб взяти з вас швидше передоплату. Про нормальну якість і гарантії там не може йти й мови. Жодна поважаюча своїх клієнтів кампанія не надасть Вам точну вартість ремонту квартири без детального вивчення об’єкта, вимірювань і складання попереднього кошторису.

Дійсно, в інтернеті можна знайти сотні пропозицій, за якими можна замовити послуги ремонту квартир, як “під ключ”, так і по окремих видах робіт, і ціна таких послуг досить приваблива. Однак, в цьому випадку є деякі нюанси. Справа в тому, що зараз понад 90% майстрів пропонують свої послуги наприклад на сайті ОЛХ, займаються будівництвом або ремонтами як підробітком. Існує дуже висока ймовірність потрапити на недобросовісних виконавців, або робітників низької кваліфікації. З таких працівників попит за низьку якість будівництва або ремонту буде невеликою. А бувають випадки, коли можна потрапити на шахраїв, які беруть передоплату за роботи або на закупівлю будматеріалів і пропадають зовсім з грошима клієнта. Що вже говорити про гарантії якості – їх немає взагалі. А замовивши ремонт квартири у нас, уклавши при цьому договір, ви застрахуєте себе від ризику бути обдуреним. Адже для нашої компанії, репутація перш за все. Наприклад, ми особливу увагу приділяємо контролю якості ремонту та надаємо гарантію на всі види робіт за договором до 12 місяців.

Безсумнівно, пропозицій виконати ремонт квартир дешево велика безліч. А пропозиції виконати ремонт «під ключ» за 1 500 – 2 000 / м2, як правило, ні чим не підкріплені і є просто “хитрощами” для заманювання клієнта. Точна вартість ремонту завжди розраховується індивідуально в кожному конкретному випадку. Ми намагаємося зробити так, щоб вартість робіт не змінилася в процесі ремонту. І будь-які можливі зміни вартості робіт попередньо погоджуємо.

Для початку, необхідно залишити заявку через сайт або по телефону. З Вами зв’яжеться наш фахівець і домовиться про візит на об’єкт в зручний для Вас час. Спеціаліст (виконроб) проведе всі необхідні виміри і збере всю необхідну інформацію. Після цього, ми зробимо попередній прорахунок кошторису. Все це безкоштовно і ні до чого Вас не зобов’язує.

Ми працюємо офіційно і наші відносини з замовником завжди прозорі.

Наша компанія виконує всі види ремонтно-будівельних робіт. Ми будуємо котеджні будинки, ремонтуємо квартири в новобудовах, робимо капітальні ремонти і перепланування квартир на вторинному ринку.